Okresná knižnica Dávida Gutgesela
Radničné námestie 1
085 01 Bardejov
tel.: 054/ 4722105
email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

IČO : 37781570
DIČ : 2021467558

Riaditeľka:
Mgr. Iveta Michalková
tel.: 054/ 4722105, 0918 224 204
email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.        
životopis: stiahnuť

 

Zamestnanci

Meno a Priezvisko     
            
  
Oddelenie

  
E-mail

Ing. Jaržabeková Mária Ekonomické oddelenie
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
Bc. Jančuvová Zuzana Oddelenie regionálnej bibliografie       
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. 
Matuševská Ľudmila Oddelenie regionálnej bibliografie Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
Bc. Ristvejová Dana   Oddelenie katalogizácie a akvizície   Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
Mgr. Vlkovičová Mária Vedúca služieb,Odd. náučnej literatúry Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
Mgr. Hlaďová Oľga Oddelenie metodiky Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
Ing. Švirková Terézia  Oddelenie beletrie  Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
Bc. Kutašovičová Alžbeta  Oddelenie beletrie  Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. 
Mgr. Michal Balaščák   Oddelenie beletrie, Marketing   Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
Mgr. Čonková Marcela Oddelenie literatúry pre deti a mládež  Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. 
Mgr. Lipková Jana  Oddelenie literatúry pre deti a mládež Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. 
Bc. Petrušová Lucia  Oddelenie literatúry pre deti a mládež Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. 
Pirchalová Dana  Oddelenie náučnej literatúry Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
Billý Ľudovít DiS.art. Oddelenie náučnej literatúry Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
Stach Jaroslav Hospodárske oddelenie  Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.